-39%
chanel-allure-edt-100ml-bayan-tester-parfum-bayan-tester-parfm-chanel-915-60-B

Chanel Allure Edt 100ml Bayan Tester Parfüm

Chanel Allure Edt 100ml Bayan Tester Parfüm

Orijinal fiyat: ₺570.00.Şu andaki fiyat: ₺349.90.

Stoklar tükendi
0

Orijinal fiyat: ₺570.00.Şu andaki fiyat: ₺349.90.

Stok Durumu: Stokta yok SKU: 3145891125306 Kategoriler: , ,
Marka:Chanel

Açıklama

CHANEL ALLURE EDT 100ml BAYAN PARFÜMÜ

CHANEL ALLURE EDT 100ml Bayan Parfümü, sizi her anlamda özgürlüğe çağıran ve modern kadını özgüvenle tanımlayan alışılmamış bir aroma. Bu muazzam parfüm CHANEL’in Allure bütünlüğünü taşıyor ve benzersiz gücü ile sizi besliyor. Şık çizgisi ve modern formülü ile her zamanki samimiyeti hissetmenizi sağlıyor. Çiçeksi notalar ile seksi ve iddialı bir parfüm.

NEDEN TERCİH EDİLMELİ

CHANEL ALLURE EDT 100ml Bayan Parfümü, sahip olduğu seksi ve yakıcı koku ile modern zamanda hala önde kalmayı başarıyor. Güçlü ve kalıcı kokusu ile mis gibi çiçeksi notaları ile her olayda yanınızda olacak. Saatler geçse de kokusu hala dimdik ayakta. Sürprizler, hevesler ve cesaretler ile dolu kalıcı bir parfüm.

PARFÜM NOTALARI

ÜST NOTA:

CHANEL ALLURE EDT 100ml Bayan Parfümü’nün üst notasında greyfurt, portakal ve mandalina gibi taze çiçek notalarını bulabilirsiniz.

ORTA NOTA:

Orta notanızda karadut, mimosa, orkideler, turunçgiller ve çemre notalarını bulabilirsiniz.

ALT NOTA:

Bu parfümün alt notasında sedir, cedrus, nane, BBP gibi kokuları bulabilirsiniz.

CHANEL ALLURE EDT 100ml Bayan Parfümü ile karşımıza çıkan kalıcı kokusu, doyumsuzluğu ve her zaman göz önünde olması konusunda bir güven seviyesi taşıyor. Güçlü ve yüksek standartlara sahip bir parfüm olarak her durumda sizin yanınızda olacak ve en muhteşem isimlerden biri olacak.