-100%
christian-breton-elmas-havyar-ozlu-nemlendirici-50-ml-ve-goz-kremi-15-ml-set-yz-ve-boyun-kremleri-christian-breton-15791-80-B

Christian Breton Elmas Havyar Özlü Nemlendirici 50 ml Ve Göz Kremi 15 ml Set

Christian Breton Elmas Havyar Özlü Nemlendirici 50 ml Ve Göz Kremi 15 ml Set

Orijinal fiyat: ₺762,708.00.Şu andaki fiyat: ₺0.00.

Stoklar tükendi
0

Orijinal fiyat: ₺762,708.00.Şu andaki fiyat: ₺0.00.

Stok Durumu: Stokta yok SKU: 750263dbb2fb Kategoriler: , ,

Açıklama

Elmas ve Havyar Özlü Yüz Kremi 50 ml Ve Altın ve Havyar Özlü Göz Kremi 15 ml. Set

Elmas ve Havyar Özlü Yüz Kremi 50 ml : 

Dünyanın en değerli içeriklerini bir araya getiren bu lüks bakım kremi, Saf Elmas tozları, Havyar ve Kolajen birleşimi ile cilt direncini arttırarak yaş alma belirtileri ile savaşır.

Bu özel formül, hasar görmüş hücreleri onarır ve ilk kullanımdan itibaren cilt aydınlık, yenilenmiş bir görünüme kavuşur.

Işıltı veren Elmas Tozları cildin üst tabakasında eksfoliasyon etkisi göstererek bitki özlerinin ve yaşlanma karşıtı içeriklerin cilde çok daha kolay nüfuz etmesini sağlar.

Mikro elmas partikülleri ışığı yansıtarak kırışıklık görünümünü azaltır. 

Aktif içerikleri cildin doğal savunma mekanizmasını harekete geçirir, cilt direncini arttırır, cildi yeniler, kırışıklık görünümünü yumuşatır, elastikiyet ve sıkılığını arttırır.

Hafif yapısı ile cilt yüzeyinde çevresel agresyonlara karşı koruma bariyeri oluşturur.

Altın ve Havyar Özlü Göz Kremi 15 ml :

24K Saf Altın ve Havyar Özü birleşiminden oluşan lüks formülü göz çevresinde oluşan yaşlanma belirtilerini, ince çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltarak, cildin daha genç ve daha taze görünmesine yardımcı olur. 

Güçlü birleşimi göz çevresinde lifting etkisi ile daha sıkı, toparlanmış bir görünüm sunarken, hassas göz çevresinde kuruluk ve şişkinlik ile savaşır.

Ciltte mükemmel aydınlık bir görünüm bırakır.