-16%
escada-especially-escada-edp-75ml-bayan-tester-parfum-bayan-tester-parfm-escada-9148-57-B

Escada Especially Escada Edp 75ml Bayan Tester Parfüm

Escada Especially Escada Edp 75ml Bayan Tester Parfüm

Orijinal fiyat: ₺415.00.Şu andaki fiyat: ₺349.90.

Stoklar tükendi
0

Orijinal fiyat: ₺415.00.Şu andaki fiyat: ₺349.90.

Stok Durumu: Stokta yok SKU: 737052430546 Kategoriler: , ,
Marka:Escada

Açıklama

Escada Especially Escada Edp 75ml Bayan Tester Parfüm

Escada Especially Escada EDP, kadınlar için ortaya çıkmış, tatlı ve çiçekli bir koku sunan bir parfüm. 75ml tester paketi, koku tarzının güzelliğini herkesle paylaşmanın çok kolay bir yolu. Bu parfüm, kadınların özgürleşmesini, yeni fırsatlar keşfetmesini ve güzelliklerini yansıtmayı sağlayan ideal bir parfüm.

Neden Tercih Edilmeli?

Escada Especially Escada EDP’e tercih etmenin çok yüzlerce nedeni vardır. Öncelikle, bu parfüm kadınların benzersiz kişiliğinin vurgulanması için tasarlanmıştır. Kompozisyonun her notası o kadına özel bir güzelliğe ulaştırıyor. Yüksek kalite, kadın kokularının parlayan ve iddialı hissetmesine yardımcı oluyor. Parfüm, çevresindekileri çekmek için kullanılabilir, çünkü aşkın ve cazibenin sınırsız enerjisini ortaya çıkarıyor.

Parfüm Notaları

Üst Nota:

Escada Especially Escada EDP’nin üst notası, orta sıcaklığa daha duyarlı sevgi meyveleri ile geliyor. Kompozisyon, bergamot, limon, portakal, yabani fındık ve Güney meyvelerinden yapılmıştır.

Orta Nota:

Escada Especially Escada EDP’nin orta notasında, sadece kadınlığın gücünü sembolize eden, çiçekli notalar bulunmaktadır. Gül, cassis, magnolia ve orkide kokularından yapılan bu bileşim özellikle çarpıcıdır.

Alt Nota:

Escada Especially Escada EDP’nin göz alıcı alt notası, kalıcılığı sağlayan sakız, geranium, ambergris, çam ağacıthymus ve kısıtlılaştırılmış şeker kamışı aromalarından oluşur. Böylece bu parfüm, kadınların sınırsız benliğini dekore eder.