-84%
giorgio-armani-black-code-cashmere-edp-100-ml-erkek-parfumu-jelatinli-erkek-parfm-giorgio-armani-15979-82-B

Giorgio Armani Black Code Cashmere EDP 100 ml Erkek Parfümü

Giorgio Armani Black Code Cashmere EDP 100 ml Erkek Parfümü

Orijinal fiyat: ₺3,990.00.Şu andaki fiyat: ₺629.90.

Stoklar tükendi
0

Orijinal fiyat: ₺3,990.00.Şu andaki fiyat: ₺629.90.

Stok Durumu: Stokta yok SKU: e1d4b23fb807 Kategoriler: , ,

Açıklama

Giorgio Armani Black Code Cashmere EDP 100 ml Erkek Parfümü

Giorgio Armani’nin klasik stilinin bir örneği olan Giorgio Armani Black Code Cashmere EDP 100 ml Erkek Parfümü, kusursuzluk için aranan mükemmelliği sunduğu tüm erkekler için geliştirilmiştir. Güçlü maskülen bir tonda, her konuşmanın kıymetli ayrıntılarını taşıyan Giorgio Armani Black Code Cashmere EDP 100 ml Erkek Parfümü, mistik ve ikonik bir tadı kutlar.

Neden Tercih Edilmeli

Giorgio Armani Black Code Cashmere EDP 100 ml Erkek Parfümü, eşsiz ve modern bir parfüm. Özgür, rahat ve iddialı bir koku olarak, her anınıza koleksiyon oluşturma ve anılarınızı ölümsüz kılma zamanı. Parfümün karmaşık ama dolayısıyla inanılmaz lezzeti, zengin lokmalarının yanında ferah bir his ve içinizi ısıtan uzun süre dayanıklı kokularla doludur.

Parfüm Notaları

Üst Nota:

Giorgio Armani Black Code Cashmere EDP 100 ml Erkek Parfümü daha önce hiç duymadığımız bir karışımı barındırıyor. Marula meyvesi, sedir ağacı, yasemin, gül, limon çiçeği ve cin tarçınının koku yolculuğu.

Orta Nota:

Giorgio Armani Black Code Cashmere EDP 100 ml Erkek Parfümü’nün orta notaları çok özel ve gizemli. Bu parfümde civanperçemi, zenci çemeni ve karanfil karışımı kullanılmış.

Alt Nota:

Giorgio Armani Black Code Cashmere EDP 100 ml Erkek Parfümünün alt notalarında ise çok güçlü ve kalıcı bir karışım var. Kuşburnu, cedarwood, vanilya, sedir ağacı ve biberiye yağı kullanılmış.