-88%
gucci-guilty-black-edt-75ml-bayan-tester-parfum-bayan-tester-parfm-gucci-196-57-B

Gucci Guilty Black Edt 75ml Bayan Tester Parfüm

Gucci Guilty Black Edt 75ml Bayan Tester Parfüm

Orijinal fiyat: ₺2,869.00.Şu andaki fiyat: ₺349.90.

Stoklar tükendi
0

Orijinal fiyat: ₺2,869.00.Şu andaki fiyat: ₺349.90.

Stok Durumu: Stokta yok SKU: 737052625980 Kategoriler: , ,
Marka:Gucci

Açıklama

Gucci Guilty Black Edt 75ml Bayan Tester Parfüm Tanıtımı

Gucci Guilty Black Edt 75ml tester parfüm aşk ve tutkuyla yeniden şekillendirildi. Kışın sessiz hatlarıyla bizi ateşli ve gizemli vadilere götürmek için tasarlanmış, yumuşak ve çarpıcı bir kokudur. Güçlü, baştan çıkarıcı ve aynı zamanda hafif kokusuyla, kadınların çarpıcı olmayı arzulayan erkekler için mükemmel bir seçimdir.

Neden Tercih Edilmeli?

Bu kadınlar için özel olarak tasarlanmış bu büyüleyici koku, doğa, aşk ve tutkuyu yüksek performansa götürür. Yaratıcılık ve aşkı kutlamanın en iyi yolu olduğunu kanıtlar. Harika notaların eşsiz birleşiminden oluşan bu muhteşem parfüm, tüm çapında pozitif anılar yaratacak. Aynı zamanda, sesleri kalmamış oldukça uzun bir süreye dayanır.

Parfüm Notaları

Üst Nota

Gucci Guilty Black Edt 75ml kokusunun üst notaları; limon, mandalina, bergamot ve akşam çiçeği olarak tanımlanabilir. Bu harika notaların karışımıyla, cesur, yenilikçi ve farklı bir koku sunmanın mükemmel bir yoludur.

Orta Nota

Orta notaları, çikolata ve zencefil olmak üzere belirlenmiştir. Bu harika notalar, tutkuyu temsil eder ve aynı anda hafif, son derece cesur ve sürpriz yapar.

Alt Nota

Bu harika parfümün alt notaları; kediotu, tütün, zambak ve cedarwood olarak kategorize edilmiştir. Bu notalar, sizin açınızdan farklı, büyüleyici ve tutkulu bir kokudur.