-55%
i-dont-need-a-prince-by-my-side-to-be-a-princess-by-kilian-edp-100ml-unisex-outlet-parfum-unisex-tester-parfm-by-kilian-9999-65-B

I Don′t Need A Prince By My Side To Be A Princess By Kilian Edp 100ml Unisex Tester Parfüm

I Don′t Need A Prince By My Side To Be A Princess By Kilian Edp 100ml Unisex Tester Parfüm

Orijinal fiyat: ₺775.00.Şu andaki fiyat: ₺349.90.

Stoklar tükendi
0

Orijinal fiyat: ₺775.00.Şu andaki fiyat: ₺349.90.

Stok Durumu: Stokta yok SKU: 3386460077224 Kategoriler: , ,
Marka:By Kilian

Açıklama

I Don′T Need A Prince By My Side To Be A Princess By Kilian Edp 100ml Unisex Tester Parfüm İncelemesi

Kilian’ın “I Don′t Need A Prince By My Side To Be A Princess By Kilian Edp 100ml Unisex Tester Parfüm”ü, oldukça benzersiz, romantik ve zamanla deneyim hayatımıza erişen ferahlığın ifadesidir. Bu unisex parfüm, oldukça kaliteli ve kalıcılıkla öne çıkan yalın bir formüle sahiptir. Lezzetli ve kestane rengi gül, meyvemsi sandal ağacı ve beyaz çiçek kokusu bir araya getirerek adeta bir cennet havası yaratır.

Neden Tercih Edilmeli?

Kilian I Don′t Need A Prince By My Side To Be A Princess parfümünün en güçlü yönlerinden biri, modern yaşamda artan dik gidişatı mükemmel bir şekilde ortadan kaldırmasıdır. Yazın en sıcak havaları bile parfümün üstünlükleri ile nefes almamızı sağlayarak cesaret verir. Ayrıca, dudaklarını yumuşacık hissetmesine ve bayanlara özel güzel, kadınsı bir parfüm kokusu vermesine de yardımcı olur.

Parfüm Notaları

Üst Nota

I Don′t Need A Prince By My Side To Be A Princess parfümünün üst notaları, gül kokusu ile beraber yumuşacık olmakta. Meyvemsi sandal ağacı kokusu ile beraber sıcak erkeksi hava da vermekte.

Orta Nota

Parfümün orta notaları bindeni ve zahit beyaz çiçek kokusu ile ortaya çıkmakta.

Alt Nota

Parfümün alt notaları kendini kanıtlamış dişi pudra ve çikolata notaları da içerir.