innova-lipogard-hucre-yenileyici-krem-50ml-yz-ve-boyun-kremleri-innova-11115-76-B

Innova Lipogard Hücre Yenileyici Krem 50Ml

Innova Lipogard Hücre Yenileyici Krem 50Ml

147.36

Stoklar tükendi
0

147.36

Stok Durumu: Stokta yok SKU: f12a6a747707 Kategoriler: , ,
Marka:INNOVA

Açıklama

Antioksidan özelliğe sahip, cilt hücrelerinde enerji üretimini destekleyen ve cildin doğal yapısında bulunan Coenzym Q-10 miktarı 20’li yaşlardan sonra azalmaya, ciltteki collagen üretimi yavaşlamaya başlar.
Yaş ilerledikçe cilt canlılığını, esnekliğini kaybeder, dış etkenlere karşı direnci azalır. İçeriğinde bulunan Coenzym Q-10 ve Vitamin E cildin doğal korunma kalkanında oluşan bu boşluğu dolduran güçlü bir antioksidan bileşimidir.
Düzenli kullanım sonucunda hücrelerde enerji üretimi hızlanır ve collagen üretiminin yavaşlaması engellenir. Beliren ilk ince çizgi ve kırışıklıkların derinliği azalır, yeni kırışıklıkların oluşumu gecikir. Cilt dış etkenlere karşı daha dirençli hale gelir.
Formülündeki allantoin ve bisabolol ciltte, iritasyona karşı, etkin koruma sağlar.
UVA + UVB filtreleri içerir.

İçindekiler:

Aqua/water, propylene glycol, glycerin,alanton, pec-40 stearate, acerylates/c10-30, alkyl acrylate crossploymer,triethanolamin, strearic acid, isohexadecane, peg-4, olivate, sorbitan starate,bisabolol, polydimethysiloxane, glyceril stearate, peg-100 starate,phenoxyethanol, ethylhexyl glycerin, squalene ubiquinone, benzophenon-3, octylmethoxcinnemte, fragrance