-77%
lacoste-red-style-in-play-erkek-tester-parfm-lacoste-16397-85-B

Lacoste Red Style in Play EDT 75ml Erkek Tester Parfüm

Lacoste Red Style in Play EDT 75ml Erkek Tester Parfüm

Orijinal fiyat: ₺1,500.00.Şu andaki fiyat: ₺349.90.

Stoklar tükendi
0

Orijinal fiyat: ₺1,500.00.Şu andaki fiyat: ₺349.90.

Stok Durumu: Stokta yok SKU: 737052074740 Kategoriler: , ,
Marka:Lacoste

Açıklama

Lacoste Red Style in Play EDT 75ml Erkek Parfümü Hakkında

Lacoste Red Style in Play EDT 75ml erkek parfümü, erkekler için sıradışı ve baştan çıkarıcı bir koku sunmak için tasarlanmıştır. Bu parfüm, tonik citrus notalarından sıcacık tütün notalarına kadar farklı bir karakter sunar. Yüksek kalitedeki aromalı notaları ile, kullanan kişinin cesareti, tarzı ve zarafeti daha da vurgulayan hoş bir tat bırakır.
Doğal hammaddeden oluşan bu notalar şık bir şekilde birleştirilerek, günlük yaşantınızda sizi etkileyici bir kokuya ortak eder. Bu parfüm eşsiz tatlar karşısında daha da sürprizler sunmak için tasarlanmıştır. Lacoste Red Style in Play EDT 75ml erkek parfümünün geçtiği her mekan, zarifi ve oldukça dikkat çekicidir.

Neden Tercih Edilmeli?

Lacoste Red Style in Play EDT 75ml erkek parfümü, hoş ve samimi bir koku oluşturmak için özenle seçilmiş olan adımlarla açılıp, tüm notaların güzelce karıştırılmasıyla sonlandırılmış bir parfümdür. Eşsiz tatbikatları oldukça keskin ve etkileyicidir. Bu parfüm, kullanıcısının cesaretini, tarzlarını ve zarafetini daha da vurgulayan bir koku sunar. Parfümün varlığını etkileyici bir şekilde hissettirir ve kullanılanların tarzlarını ortaya çıkarır.

Parfüm Notaları

Üst Nota:

Portakal, Lima, Soğan

Orta Nota:

Tütün, Biber, Sedir

Alt Nota:

Alüminyum, Tonka, Sert çikolata