lancaster-sun-kids-yogun-krem-spf50-125ml-bebek-gne-rnleri-lancaster-6792-41-B

Lancaster Sun Kids Yoğun Krem Spf50 125Ml

Lancaster Sun Kids Yoğun Krem Spf50 125Ml

121.02

Stoklar tükendi
0

121.02

Stok Durumu: Stokta yok SKU: a655fbe4b8d7 Kategoriler: , ,
Marka:LANCASTER

Açıklama

Cilt Tipi
Tüm cilt tipleri için uygundur.
Ürün Özellikleri
Çocuklar için Konfor Krem. Islak Cilde Uygulama. Kum Yapışmaz. Suya Dayanıklı.
Göz Yakmayan Formül.
SPF 50 – Yüksek Koruma – Yüz ve Vücut
Tatilde, çocuklar büyük zamanlarını suda geçiriyorlar. Sizlerde zamanınızı onlara güneş kremi uygulamak için harcıyorsunuz. Güneş Korumasında büyük Buluş!
Annelerin hayatını kolaylaştırmak için Lancaster Sun Kids serisini geliştirdi, ıslak cilt üzerine dahi uygulanabilen, görünmez yapıdaki mist anında emilir, iz bırakmaz! 40 yılı aşkın eşsiz güneş deneyiminin sonucu, bu yeni jenerasyon Lancaster güneş bakımı daha eksiksiz bir koruma sunuyor. Özel teknolojisi sayesinde UVB, UVA ve IR koruması cildinizi ve DNA’sını güneş ışınlarının negatif etkilerinden korur. İdeal güneş koruması ile çocuklarınız tatilin keyfini çıkartırken sizinde içiniz rahat etsin.
Lancaster güneş korumasında YENİ BİR DÖNEM başlatıyor.
UVB & UVA filtrelerinin ötesinde, INFRARED TEKNOLOJİ Kızılötesi ışınlara karşı koruma sağlıyor. INFRARED (Kızılötesi) : ışık spekrumunun en geniş bölümünü oluşturur. Lancaster Güneş Uzmanı Infrared ışınlarının cilt kalitesi üzerindeki olumsuz etkisi bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Bunlar;
Ciltte elastikiyet kaybı
Serbest Radikaller
Cilt DNA hasarı
UVA & UVB filtrelerinin yüksek oranda foto dayanıklı etkili birleşimi özel Yeni Infrared KORUMASI** İle eşsiz ikili koruma sistemi:
3 fiziksel yansıtıcı (yakut tozu, titanyum dioksit, Sedefli Timiron Pigment) ile IR yansıtır & nötralize eder. UV ışınlarından kaynaklanan serbest radikalleri Özel Anti-oksidan Kompleksi* ile IR ışınlarından kaynaklanan serbest radikalleri (Vit E ve Vit C türevi) nötralize eder.
T.A.C BULUNMUYOR.
Ürün Avantajları
Çocuklar için özel, ıslak cilde uygulandıktan sonra dahi hiçbir iz bırakmayan hızlı emilim özelliğinde annelerin hayatını kolaylaştıran ilk güneş bakımı ıslak cilde uygulandığında, ALKOL KAPSÜLLERİ SUYU HAPSEDER ve cilt yüzeyinden buharlaşmasını engeller ve cildin nemli kalmasını sağlar. İçerdiği yağ fazı etkin bir koruma sağlamak için cilt üzerinde bir tabaka oluşturarak koruma sağlar.
Ürün Kullanımı
Pürüzsüz, görünmez ve yapışkan olmayan yapıya sahip yüz ve vücut kremi
Güneşin ekstrim koşulları için ıslak cilde uygulanabilen teknoloji
Suya dayanıklı, GÖZ YAKMAYAN, tuza ve kuma karşı dayanıklı formül. KUM YAPIŞMAZ.