-100%
mavala-aqua-plus-nemlendirici-serum-30ml-serumlar-mavala-5336-27-B

Mavala Aqua Plus Nemlendirici Serum 30Ml

Mavala Aqua Plus Nemlendirici Serum 30Ml

Orijinal fiyat: ₺364,068.00.Şu andaki fiyat: ₺509.70.

Stoklar tükendi
0

Orijinal fiyat: ₺364,068.00.Şu andaki fiyat: ₺509.70.

Stok Durumu: Stokta yok SKU: 23fc4cba066f Kategoriler: , ,
Marka:MAVALA

Açıklama

Kuru cilt neme ihtiyaç duyar. Cilt gerilmiş hissedilir ve kırışıklıklar erken belirir. Daha ince bir cilt bariyeri tarafından daha az korunan cilt, daha tepkiseldir ve kızarma olasılığı daha yüksektir.
AQUA PLUS Yoğun Serum, multi-nemlendirici etkinliğin gerçek bir konsantresidir. Dermo yatıştırıcı Ebegümeci çiçeği ve üç farklı moleküler ağırlığa sahip saf Hyaluronik asitler içerir. Formülü cilde yoğun bir şekilde yeniden nem sağlamak için epidermisin katmanlarına nüfuz eder.
1. Laboratuvarlarımızın seçtiği %100 İsviçreli Ebegümeci çiçeği türü, yabani bölgelerde ve az sayıda bitkinin hayatta kalabildiği aşırı koşullarda gelişmeyi başaran bir bitkidir. Tüm dermo-yatıştırıcı faydalarını cilt için saklamayı sağlamak için buharla damıtılarak kullanılır.
2. Biyomimetik ve biyolojik olarak bozunabilir olan Hyaluronik asit, kozmetolojide en önemli nemlendirici bileşendir. Doğal olarak ciltte bulunur ve ağırlığının 1000 katına kadar su çekebilme yeteneğine sahip olup yoğun bir şekilde cildin kalbinde su tutar. AQUA PLUS serisi, üç farklı molekül ağırlık içerir:
– En yüksek moleküler ağırlık ”koruyucu kat” olarak işlev görür. Yüzeysel etkisi derhal olup su kaybını önlemeye yardımcı olur.
– Orta ve düşük moleküler ağırlıklardaki parçacıklar, hücreleri nemle doldurmak için epidermis katmanlarına derinlemesine nüfuz eder.
Beklenen Sonuçlar:
Cilt içten nemlenir, pürüzsüzlük ve dolgunluk kazanır. Mutlak rahatlık kazanır.
Kullanım Şekli:
Her sabah ve/veya akşam MAVALA Swiss Skin Solution’ın herhangi bir gündüz veya gece bakımından önce 1 veya 2 pompa sıkımı ürünü uygulayın.