mavala-aqua-plus-uyku-maskesi-75ml-maskeler-mavala-5319-27-B

Mavala Aqua Plus Uyku Maskesi 75Ml

Mavala Aqua Plus Uyku Maskesi 75Ml

212.54

Stoklar tükendi
0

212.54

Stok Durumu: Stokta yok SKU: de594ef5c314 Kategoriler: , ,
Marka:MAVALA

Açıklama

Kuru cilt neme ihtiyaç duyar. Cilt gerilmiş hissedilir ve kırışıklıklar erken belirir. Daha ince bir cilt bariyeri tarafından daha az korunan cilt, daha tepkiseldir ve kızarma olasılığı daha yüksektir.
Gerçek bir gece nemlendirici infüzyon olan AQUA PLUS Multi-Nemlendirici Uyku Maskesi, cildin su rezervlerinin geri yüklenmesine ve cilt bariyerinin güçlendirilmesine yardımcı olur. Kore’nin ”uyku maskeleri”’nden ( aktif içerikler bakımından çok yoğun, durulanmayan gece maskesi) esinlenilerek üretilen, hafifçe film oluşturan ipeksi formülü, faydalarını gece boyu yayarken cildin mükemmel bir şekilde nefes almasını sağlar.
Dermo yatıştırıcı Ebegümeci çiçeği ve üç farklı moleküler ağırlığa sahip saf Hyaluronik asitlerce yoğun şekilde konsantredir. Cilde yoğun bir şekilde yeniden nem sağlamak için epidermisin katmanlarına nüfuz eder.
1. Laboratuvarlarımızın seçtiği %100 İsviçreli Ebegümeci çiçeği türü, yabani bölgelerde ve az sayıda başka bitkinin hayatta kalabildiği aşırı koşullarda gelişmeyi başaran bir bitkidir. Tüm dermo-yatıştırıcı faydalarını cilt için saklamayı sağlamak için buharda damıtılarak kullanılır.
2. Biyomimetik ve biyolojik olarak bozunabilir olan Hyaluronik asit, kozmetolojide en önemli nemlendirici bileşendir. Doğal olarak ciltte bulunur ve ağırlığının 1000 katına kadar su çekebilme yeteneğine sahiptir. Yoğun bir şekilde cildin kalbinde su tutar. AQUA PLUS serisi üç farklı molekül ağırlığı içerir:
– En yüksek moleküler ağırlık ”koruyucu kat” olarak işlev görür. Yüzeysel etkisi derhal olup su kaybını önlemeye yardımcı olur.
– Orta ve düşük moleküler ağırlıklarda parçalanmış parçacıklar, hücreleri nemle doldurmak için epidermis katmanlarına derinlemesine nüfuz eder.
Beklenen Sonuçlar:
Deri tamamen yenilenir, yeniden nem ve esneklik kazanır. Daha dayanıklıdır ve mutlak rahatlık kazanır.
Kullanım Şekli:
Temiz yüze ve boyuna her gece ince bir tabaka uygulayın. Durulama yapmadan gece boyunca etki etmesi için bırakın. Ayrıca bir ”klasik” durulama maskesi olarak da kullanılabilir. Temiz yüz ve göz çevresinde 10-15 dakika boyunca etki etmesi için bırakın. Fazla miktarı hafifçe giderin.