-100%
mavala-detox-krem-fluid-45ml-yz-ve-boyun-kremleri-mavala-5415-28-B

Mavala Detox Krem Fluid 45Ml

Mavala Detox Krem Fluid 45Ml

Orijinal fiyat: ₺333,564.00.Şu andaki fiyat: ₺466.99.

Stoklar tükendi
0

Orijinal fiyat: ₺333,564.00.Şu andaki fiyat: ₺466.99.

Stok Durumu: Stokta yok SKU: d0010a6f3490 Kategoriler: , ,
Marka:MAVALA

Açıklama

Dış saldırılar ve hormonal değişiklikler doğal sebum üretimini değiştirerek kusurlara, parlaklık ve genişlemiş gözeneklere neden olabilir. Deri yüzeyi özellikle T bölgesinde (alın, burun, çene) düzensiz ve bazen de yağlıdır.
Nem Matlık Bakımı, günlük sebo-düzenleyici mükemmel bakımdır.
Bu özel formül aşırı sebumu düzene koymaya yardımcı olur, cilt dokusunu arındırır ve gözeneklerin görünümünü en aza indirir. «Yumuşak odaklama» etkili mikro-pigmentleri, anında mükemmel bir maskeleme sağlar.
Dayanıklı, nadir Alp bitkilerinden Flavonoidler (anti-inflamatuar ve antioksidan) ve Fleischer Willowherb bakımından zengindir. Sebum üretiminden sorumlu enzim olan 5-alfa-redüktaz aktivitesini kısıtlamaya yardımcıdır. Bu şekilde enzim aktivitesini azaltmak, cildi kurutmadan sebum üretimini gözle görülür şekilde azaltmak için en etkili yöntemdir.
Nem Matlık Bakımı aynı zamanda kaolinden 5 kat fazla emici volkanik orijinli doğal aktif madde olan Perlit içerir. Özellikle hafif ve şeffaftır, sebumun etkin bir şekilde emilmesini sağlayan kapasiteye sahiptir, ten rengine canlı, aydınlık ve ışıltılı bir görünüm sağlar.
Beklenen sonuçlar:
Cilt dengelenir, nemlenir ve parlaklık kazanır. Deri dokusu arındırılır. Gözenekler daha az görülür.
Kullanım Şekli:
Temiz yüze veya AQUA PLUS Multi-Nemlendirici Yoğun Serum üzerine 1 veya 2 pompa sıkımlık ürünü sabah ve/veya akşam uygulayın: kusurlara eğilimli olan cilt ayrıca çoğunlukla bilmeden nemsiz kalır. Su bakımından eksikliğini telafi etmek ve kendisini savunmak için cilt daha fazla sebum üretir.
İyi nemlendirmek çok önemlidir.
Mükemmel makyaj tabanı.