mavala-detox-tonik-200ml-tonikler-mavala-5373-27-B

Mavala Detox Tonik 200Ml

Mavala Detox Tonik 200Ml

80.34

Stoklar tükendi
0

80.34

Stok Durumu: Stokta yok SKU: 370bfb31abd2 Kategoriler: , ,
Marka:MAVALA

Açıklama

Dış saldırılar ve hormonal değişiklikler doğal sebum üretimini değiştirerek kusurlara, parlaklık ve genişlemiş gözeneklerine neden olabilir. Deri yüzeyi özellikle T bölgesinde (alın, burun, çene) düzensiz ve bazen de yağlıdır.
Alplerden, faydalı, arındırıcı su losyonu!
Ciltte gece boyu üretilen atıkları gidermek ve temizliği tamamlamak için ideal olan bu fizyolojik pH’lı formül, cildi temiz ve canlandırır. Dayanıklı, nadir Alp bitkilerinden olan, olan Flavonoidler (anti-inflamatuar ve antioksidan) ve Fleischer Willowherb bakımından zengindir. Sebum üretiminden sorumlu enzim olan 5-alfa-redüktaz aktivitesini kısıtlamaya yardımcıdır. Bu enzimin aktivitesini azaltmak, cildi kurutmadan sebum üretimini gözle görülür şekilde azaltmak için en etkili yöntemdir.
Mükemmelleştirici Tonik Losyon ayrıca, dezenfektan ve anti-inflamatuar özellikleri için yüzyıllarca kullanılan, tanenler ve flavonoidler bakımından zenginliği ile sıkılaştırıcı, güçlendirici ve arındırıcı özellikler sağlayan bodur ağaç Güvercinağacı suyu içerir.
PORE DETOX serisinde, cilt için tüm özelliklerini korumak için taze kesilmiş ve kısmen kurutulmuş dallar damıtılarak kullanılır.
Beklenen Sonuçlar:
Cilt tamamen temiz kalır. Deri dokusu arındırılır ve pürüzsüzleşir. Ten rengi güzel ışıltısını geri kazanır.
Kullanım Şekli:
Pamuk bir pedi ürünle ıslatın ve yüzünüze ve boynunuza ovmadan hafifçe uygulayın.
Sabah, gece boyunca üretilen sebumu temizlemek ve akşam, makyajı temizlemek ve gündüz biriken yabancı maddeleri gidermek için kullanın.
Ayrıca maskelerden kalan fazlalıkları nazikçe gidermek için kullanılır.