mavala-vitality-gunduz-kremi-45ml-yz-ve-boyun-kremleri-mavala-5414-28-B

Mavala Vitality Gündüz Kremi 45Ml

Mavala Vitality Gündüz Kremi 45Ml

339.66

Stoklar tükendi
0

339.66

Stok Durumu: Stokta yok SKU: 765d5fb115a9 Kategoriler: , ,
Marka:MAVALA

Açıklama

Uyku, stres, kirlilik, UV veya sigara içilmesi cilt metabolizmasını yorar. Ölü hücreler birikir; ten rengi parlaklığını kaybeder ve grimsi renge döner. Yorgunluğun neden olduğu bu kusurlar, cildin zayıf bir sağlığa sahip olduğu, gerçekte olduğundan daha yaşlı olduğu izlenimini verir.
Sağlık Işıltısı Gündüz Kremi, erken cilt yaşlanmasına sebep olan serbest radikallere ve diğer kentsel saldırılara ve hücre yıpranmasına karşı cildi koruyan güçlü antioksidan bir günlük bakımdır.
Canlandırıcı İsviçre Kayısı özü bakımından konsantredir, – güçlendirici ve antioksidan özellikler sunan provitamin A ve yumuşak arındırıcı özellikler sağlayan organik asitler bakımından zengin -, ten rengine anında ışıltı verir. İçeriklerin kaynağının coğrafi yakınlığı, MAVALA Laboratuarlarının vitamin bakımından taze meyveleri kullanmasını garanti eder ve SKIN VITALITY serisine tüm enerji verici gücünü katar.
Ayrıca Sağlık Işıltısı Serumu, cildinizde bulunan doğal C vitamini gibi etkide bulunan, mükemmel bir şekilde kararlı, yüksek konsantrasyonda C vitamini içerir.
Beklenen Sonuçlar:
Cilt nemlenir, canlılık kazanır ve korunur. Cilt aydınlık sağlıklı bir ışıltı kazanır.
Kullanım Şekli:
Multi-canlandırıcı aktif bileşenlerin mükemmel bir sinerjisi için, her sabah temiz yüz ve boyun üzerine, veya SKIN VITALITY Sağlık Işıltısı Serum’ un üzerine, veya susuz kalmış cilt durumunda AQUA PLUS Multi-Nemlendirici Yoğun Serumun üstüne 1 veya 2 pompa sıkımı uygulayın.