tom-ford-soleil-blanc-edp-50ml-unisex-tester-parfum-unisex-tester-parfm-tom-ford-9074-56-B

Tom Ford Soleil Blanc EDP 100 ml Unisex Tester Parfüm

Tom Ford Soleil Blanc EDP 100 ml Unisex Tester Parfüm

189.90

Stoklar tükendi
0

189.90

Stok Durumu: Stokta yok SKU: 638170097843 Kategoriler: , ,
Marka:Tom Ford

Açıklama

Tom Ford Soleil Blanc EDP Parfümü Hakkında

Tom Ford Soleil Blanc EDP Parfüm, 2017 yılında üretilen mükemmel bir sıcak, kavurucu güzelliğin kokudur. Bu unisex parfüm kokusu gece kız arkadaşlarının favorileri arasındadır. Bahar ve yaz aylarında pure tropikal etekler havasını veriyor. Sıcaklığını tamamlayan mükemmel bir izlenim içeren sentetik olan karışımının kokuları, kokularının kokusunu kuvvetlendiren notalara sahiptir.

Neden Tercih Edilmeli

Tom Ford Soleil Blanc EDP parfümü, derin, sert ve modaya uygun bir kokuya sahiptir. Bu parfüm, güçlü modern kokularıyla sürprizler yaratacak etkileyici bir cazibeye sahiptir. Parfümün yüksek performansının yanında modellerinden yapılan seçim Kayıp Lambada sıradışı bir izlenime sahiptir. Bu parfüm, erkek ve kadın her an özel, orijinal ve yaratıcı yaşam tarzını temsil etmek için mükemmel bir seçimdir.

Parfüm Notaları

Üst Nota

Tom Ford Soleil Blanc EDP parfümünün üst notaları, ananas, pomelo, kokulu limon, yer elması ve zencefil kokularından oluşur.

Orta Nota

Tom Ford Soleil Blanc EDP parfümün orta notaları yasemin, suede, deniz tuzu, dudak ev kurabiyesi kokulu vanilya ve şeftali aromalarını verir.

Alt Nota

Tom Ford Soleil Blanc EDP parfümünün alt notaları Sandal ağacı, Tonka çekirdeği, dişi kahve, musgo ve pişmiş ishaldoğan kokularından oluşur.